ISJ Olt a dat publicității lista cu noii directori și directori adjuncți de la o parte dintre unitățile școlare din județ

După ce contractul de management educațional le-a încetat la începutul lunii ianuarie a anului 2021, unii directori și directori adjuncți de la o parte dintre unitățile de învățământ oltene au fost schimbați din funcții, însă alții continuă să ocupe aceleași posturi. Inspectoratul Școlar Județean Olt a dat publicității lista cadrelor didactice numite prin detașare în interesul învățământului pe funcțiile de director și director adjunct chiar pe 11 ianuarie, ziua în care elevii au revenit din vacanța de iarnă și continuă desfășurarea cursurilor în sistem online.

Care sunt noii directori

1. SCOALA GIMNAZIALA BALDOVINESTI, director NITULESCU I. MAGDALENA ALINA
2. LICEUL TEORETIC „PETRE PANDREA” BALS, director ANGHEL T. MARIAN VIOREL
3. SCOALA GIMNAZIALA „MIHAIL DRUMES” BALS, director PETCU F. AURELIA
4. SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BALS G BALŞ, director ARICIU MIHAELA IONELA
5. SCOALA GIMNAZIALA „ION I. GRAURE” BALTENI, director FRUNZĂ M. MIHAELA LUMINIȚA
6. SCOALA GIMNAZIALA BIRCII G BIRCII (SCORNICEŞTI), director MAZILU A. SANDA VERONICA
7. SCOALA GIMNAZIALA „PAN M. VIZIRESCU” BRANET (BÂRZA), director BOGEANU N. MARIANA
8. SCOALA GIMNAZIALA BREBENI, director ENE V. IOANA
9. SCOALA GIMNAZIALA BUCINISU, director PĂLCĂU GAVRILĂ
10. SCOALA GIMNAZIALA NR.2 CARACAL, director BĂȚĂGUI D. COSTEL RĂZVAN
11. LICEUL TEORETIC „IONITA ASAN” CARACAL, director TOMESCU NICULINA
12. SCOALA GIMNAZIALA „NICOLAE TITULESCU” CARACAL, director DUMITRU MARIAN
13. LICEUL TEORETIC „MIHAI VITEAZUL” CARACAL, director MITROI LIVIU
14. CLUBUL SPORTIV SCOLAR CARACAL, director VANEA MIRELA
15. SCOALA GIMNAZIALA „NICOLAE MARINEANU” CEZIENI, director POPESCU SORIN ȘTEFAN
16. LICEUL TEHNOLOGIC „ION POPESCU-CILIENI” CILIENI, director STĂNCULEANU NICUȘOR CRISTIAN
17. SCOALA GIMNAZIALA „AVIATOR ALEXANDRU SERBANESCU” COLONEŞTI, director CELMARE GH. MIRELA
18. LICEUL TEHNOLOGIC „DANUBIUS” CORABIA, director VÎRDOL COSTEL
19. SCOALA GIMNAZIALA „ION CONEA” COTEANA, director ENE GH. MARIN
20. SCOALA GIMNAZIALA CUNGREA G CUNGREA CUNGREA director MARICA C. IUSTINA NICOLETA
21. LICEUL TEORETIC „TUDOR VLADIMIRESCU” DRAGANESTI-OLT, director LALĂ IOAN DAVID
22. GRADINITA CU PROGRAM NORMAL „DUMBRAVA MINUNATA” DRAGANESTI-OLT director PREDA F. DANIELA
23. SCOALA GIMNAZIALA GĂNEASA director NEACȘA C.M. CLAUDYA MARIA
24. SCOALA GIMNAZIALĂ GÂRCOV director STĂNESCU CORINA FLORINA
25. SCOALA GIMNAZIALA GHIMPEŢENI director TASE MARIANA
26. SCOALA GIMNAZIALA GURA PADINII director GOGORIȚĂ ELENA
27. SCOALA GIMNAZIALA „ADA UMBRA” IANCA, director PÂRVULEȚU D.ALINA – CLAUDIA
28. SCOALA GIMNAZIALA IZBICENI, director VOINEA ALEXANDRU GINU
29. LICEUL TEHNOLOGIC IZVOARELE, IZVOARELE director MATEȘICĂ P. EUGENIA-IONELA
30. SCOALA GIMNAZIALA „GHEORGHE POPESCU” MARGINENI SLOBOZIA G MĂRGINENI SLOBOZIA Oras SCORNICEŞTI director PĂTRU G. MARIAN
31. SCOALA GIMNAZIALA MILCOVU DIN DEAL G MILCOVU DIN DEAL MILCOV director CIOBANU Ș. COSTEL DANIEL
32. SCOALA GIMNAZIALA OSICA DE JOS G OSICA DE JOS OSICA DE JOS director PÎRVULESCU O. SIMONA
33. SCOALA GIMNAZIALA PIATRA G PIATRA Oras PIATRA-OLT director CRÎNGUŞ F. ANCA GEORGETA
34. LICEUL TEHNOLOGIC PIATRA-OLT TEHN PIATRA-OLT Oras PIATRA-OLT director VASILESCU DIANA MARIANA /
35. SCOALA GIMNAZIALA PIRSCOVENI G PÎRŞCOVENI PÂRŞCOVENI director CHERA GH. VERGIL
36. SCOALA GIMNAZIALA PLESOIU G PLEŞOIU PLEŞOIU director TABACU MARIA IRINA
37. SCOALA GIMNAZIALĂ POGANU, COM. VERGULEASA G POGANU VRGULEASA director PAVELESCU RAMONA TEODORA
38. LICEUL ”ȘT. DIACONESCU” POTCOAVA LT POTCOAVA Oras POTCOAVA director MIU GH ADRIANA MIRELA
39. SCOALA GIMNAZIALA PRISEACA G PRISEACA PRISEACA director CIUCĂ N.LAVINIA MARIA
40. SCOALA GIMNAZIALA ROTUNDA G ROTUNDA ROTUNDA director GRIGORE I. CORNEL
41. SCOALA GIMNAZIALA RUSANESTI G RUSĂNEŞTI RUSĂNEŞTI director DAN FELICIAN
42. SCOALA GIMNAZIALA SIMBURESTI, director CĂLUGĂROIU C. MARIA-VIORICA
43. SCOALA GIMNAZIALA SCĂRIŞOARA, director CULE LĂCRĂMIOARA
44. LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN BRINCOVEANU” SCORNICESTI, director BADEA MIOARA
45. ŞCOALA GIMNAZIALĂ SEACA, director MINCIUNĂ I. MIA
46. SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SLATINA, director SZILAGYI P. GEORGETA
47. SCOALA GIMNAZIALA „CONSTANTIN BRINCOVEANU” SLATINA, director NOAJĂ-MIU D. DANIEL
48. COLEGIUL NATIONAL „RADU GRECEANU” SLATINA, PÎRVU GH. GIANINA ISABELA
49. LICEUL TEORETIC „NICOLAE TITULESCU” SLATINA, director BOIANGIU P. CARMEN CLAUDIA
50. PALATUL COPIILOR SI ELEVILOR „ADRIAN BARAN” SLATINA, director BRĂILEANU P. ILIE
51. SCOALA GIMNAZIALA „GEORGE POBORAN” SLATINA, director BÎSCOVEANU C. ALEXANDRU
52. GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT „ION CREANGA” SLATINA, director ȘTEFĂNESCU(CIUCĂ) CORNELIA DANA
53. GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 2 SLATINA, director LEULESCU ELENA
54. GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 SLATINA, director BUTUȘINĂ(BĂDOI) V.CĂTĂLINA MĂDĂLINA
55. GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 4 SLATINA, director BĂDESCU SIMONA DANIELA
56. SCOALA GIMNAZIALA „EUGEN IONESCU” SLATINA, director CONSTANTINESCU D. GABRIELA-LAURA
57. SCOALA POSTLICEALA SANITARA SLATINA, director BADEA CRISTINA VIORICA
58. LICEUL TEHNOLOGIC „ALEXE MARIN” SLATINA, director DIACONU VALERIA
59. LICEUL TEHN OLOGIC „P.S.AURELIAN” SLATINA, director NICOLESCU SORINA
60. LICEUL TEHNOLOGIC METALURGIC SLATINA, director DIMA ANIȘOARA
61. SCOALA GIMNAZIALA SLATIOARA, RADU – ALEXIE CRISTINA
62. SCOALA GIMNAZIALA STOICANESTI, director ZORZOLIU G. IULIAN
63. SCOALA GIMNAZIALA SOPIRLITA, director DINCĂ M. DORINA NELI
64. SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE, director CIOACĂ F.CRISTINA MINODORA
65. SCOALA GIMNAZIALA TĂTULESTI, director TOPALĂ E. MIRCEA
66. SCOALA GIMNAZIALA TESLUI, director PREDA ADRIANA
67. SCOALA GIMNAZIALA „LEONIDA MARINEANU” TIA MARE, director GÎRCOVEANU T. FELIX CORNEL
68. SCOALA GIMNAZIALA URZICA, director MINCAN I. FLORIN
69. SCOALA GIMNAZIALA VALEA MARE, director OPRIȚESCU V. CONSTANȚA CRISTINA
70. SCOALA GIMNAZIALA VĂDASTRA, director VOICU D. THEODORA LAURA
71. SCOALA GIMNAZIALA VADASTRITA, director GEORGESCU PETRU PAUL
72. LICEUL TEHNOLOGIC VALENI, director MIHĂILESCU N. FLORENTINA
73. SCOALA GIMNAZIALA VÂLCELE, director VOICA I. ALEXANDRU STELIAN
74. SCOALA GIMNAZIALA VISINA, director STĂNESCU H. CAMELIA LUDMILA
75. SCOALA GIMNAZIALA VISINA NOUA, director SAVU M. LORINA SIDONIA
76. SCOALA GIMNAZIALA „FLORIAN DITULEASA” VITANESTI, SÂRBII – MĂGURA, director DAVID D.FLORICA
77. SCOALA GIMNAZIALA VLĂDILA, director NIȚU VIORICA SIMONA
78. SCOALA GIMNAZIALA VULPENI, director ŢÎRCOMNICU I. DANIELA- SIMONA
79. SCOALA GIMNAZIALA VULTURESTI, director KESSE GEORGE MARIAN

Cine ocupă funcțiile de director adjunct

1. SCOALA GIMNAZIALA NR.2 CARACAL, director adjunct NICOLAE I. IULIAN NINEL
2. SCOALA GIMNAZIALA „NICOLAE TITULESCU” CARACAL, director adjunct NEGRILĂ CRISTINA
3. LICEUL TEORETIC „MIHAI VITEAZUL” CARACAL, director adjunct CHIȚU ELENA
4. LICEUL TEHNOLOGIC”MATEI BASARAB” CARACAL, director adjunct GÎTAN NICOLA LUMINIȚA
5. LICEUL TEORETIC „TUDOR VLADIMIRESCU” DRAGANESTI-OLT, director adjunct MANEA ȘT. NICOLETA
6. SCOALA GIMNAZIALA „GHEORGHE POPESCU” MARGINENI (SCORNICEŞTI), director adjunct ENE MARINELA
7. LICEUL ”ȘT. DIACONESCU” POTCOAVA, director adjunct STOICA MARIA
8. SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SLATINA, director adjunct NEACȘU D DENISA ELENA
9. COLEGIUL NATIONAL „ION MINULESCU” SLATINA, director adjunct MICU ROXANA
10. LICEUL TEHNOLOGIC „ALEXE MARIN” SLATINA, director adjunct BUJGOI ANIȘOARA
11. LICEUL TEHN OLOGIC „P.S.AURELIAN” SLATINA, director adjunct URDEȘ A. JENICA
12. LICEUL TEHNOLOGIC VITOMIRESTI, director adjunct ENE GHEORGHE

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată.

<