Cursuri după scenariu galben în 57 de unități de învățământ din județ. La Slatina orele au loc cu prezența fizică în bănci a preșcolarilor și elevilor

S-a actualizat scenariul de organizare şi desfăşurare a cursurilor în unităţile de învățământ preuniversitare/conexe din Olt, în conformitate cu propunerile consiliilor de administrație ale fiecărei unități școlare, avizate în prealabil de Inspectoratul Școlar Județean și Direcția de Sănătate Publică, acest lucru fiind aprobat în ședința de vineri a Comitetului Județean pentru Situații de Urgență Olt, care a adoptat hotărârea 43 prin care s-au impus și măsuri suplimentare în unele localități ale județului. Sunt peste 350 de unități de învățământ, printre care și cele din municipiul Slatina, în care orele vor avea loc după scenariul verde, adică cu prezența fizică în sălile de curs a preșcolarilor și elevilor, iar în alte 57 acestea vor fi după scenariul galben.

Potrivit unui comunicat remis de Prefectura Olt, începând de luni, 10 mai, cele 415 unităţi de învățământ preuniversitare/conexe din județ, dintre care 165 unităţi şcolare cu personalitate jurdică şi 250 unităţi şcolare arondate, îşi vor organiza şi desfăşura cursurile, după cum urmează:

– în Scenariul 1 – verde (aplicabil pentru incidenţa cumulată în ultimele 14 zile a cazurilor din localitate mai mică sau egală cu 1/1.000 de locuitori), care presupune participarea zilnică a tuturor preșcolarilor și elevilor în unitățile de învățământ, cu respectarea și aplicarea tuturor normelor de protecție: 357 unități de învățământ;

– Scenariul 2 – galben (aplicabil pentru incidenţa cumulată în ultimele 14 zile a cazurilor din localitate mai mare de 1/1.000 de locuitori, dacă la nivelul localității nu este declarată starea de carantină), care presupune:

a) Participarea zilnică, cu prezență fizică în unitățile de învățământ, a tuturor preșcolarilor și elevilor din învățământul primar, a elevilor din clasele a VIII-a și a XII-a, a XIII-a și a celor din anii terminali din învățământul profesional și postliceal, precum și a elevilor din învățământul special, indiferent de clasă, cu respectarea și aplicarea tuturor normelor de protecție sanitară;

b) Participarea zilnică, în sistem on line a elevilor din celelalte clase/ani de studiu: 57 unități de învățământ;

– În Scenariul online, care presupune participarea zilnică, în sistem online a elevilor: o unitate de învățământ (o grădiniță din Balș, care este în reabilitare n.r.).

În funcţie de evoluţia epidemiologică, CJSU Olt va analiza și va aproba, săptămânal (ziua de vineri n.r), scenariul de funcţionare al unităților de învățământ din judeţ, pe baza propunerilor consiliilor de administrație, avizate în prealabil de Inspectoratul Școlar Județean Olt și Direcția de Sănătate Publică Olt.

Restricții noi în două localități

Ca urmare a incidenței de Coronavirus, la 14 zile, autoritățile oltene au impus și unele măsuri suplimentare în două localități. Potrivit reprezentanților instituției Guvernului în teritoriu, localitățile din judeţ unde incidența cumulată la două săptămâni este mai mare de 1,5 la mia de locuitori și mai mică sau egală cu 3 la o mie de persoane sunt Brastavăţu – 2,20 şi Bărăşti – 1,60.

Pentru aceste localităţi se aplică, începând de sâmbătă, 8 mai, pentru o perioadă de 14 zile, pe lângă măsurile prevăzute de anexele 2 și 3 din Hotărârea Guvernului 432 din 2021, și următoarele măsuri specifice:

1. Activitatea cu publicul a operatorilor economici care desfășoară activități de preparare, comercializare și consum al produselor alimentare și/sau băuturilor alcoolice și nealcoolice, de tipul restaurantelor și cafenelelor, în interiorul clădirilor, este permisă fără a depăși 30% din capacitatea maximă a spațiului și în intervalul orar 06:00 – 22:00;

2. Activitatea restaurantelor și a cafenelelor din interiorul hotelurilor, pensiunilor sau altor unități de cazare este permisă fără a depăși 30% din capacitatea maximă a spațiului și în intervalul orar 06:00 – 22:00;

3. Desfășurarea activității în cadrul cinematografelor, instituțiilor de spectacole și/sau concerte este permisă, cu participarea publicului până la 30% din capacitatea maximă a spațiului;

4. Activitatea cu publicul a operatorilor economici licențiați în domeniul jocurilor de noroc este permisă fără a depăși 30% din capacitatea maximă a spațiului. Pentru operatorii economici prevăzuți la punctele 1 și 2 se permite şi prepararea hranei și comercializarea produselor alimentare și băuturilor alcoolice și nealcoolice care nu se consumă în spațiile respective.

De asemenea, CJSU a hotărât încetarea aplicării măsurilor prevăzute la articolul 1 din hotărârea 42 din 4 mai a comitetului pentru comuna Gostavăţu, având în vedere că incidenţa cumulată la 14 zile în această localitate este mai mică decât 3,5 la 1.000 de locuitori – 2,92.

Autoritățile oltene mai reamintim că, pentru restul localităţilor judeţului Olt, cu excepția celor menționate anterior, precum şi a localităţilor Scorniceşti, Studina, Grădinile, Deveselu, Băbiciu, Vultureşti, Voineasa, Vulpeni, Redea, Stoicăneşti, Gostavăţu, Caracal, Ipoteşti, Dobreţu, Baldovineşti, Oporelu și Mihăeşti, adoptate de Comitetul Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă, se aplică, pe lângă măsurile prevăzute de anexele 2 și 3 din HG 432/2021, și următoarele măsuri specifice:

1. Activitatea cu publicul a operatorilor economici care desfășoară activități de preparare, comercializare și consum al produselor alimentare și/sau băuturilor alcoolice și nealcoolice, de tipul restaurantelor și cafenelelor, în interiorul clădirilor, este permisă fără a depăși 50% din capacitatea maximă a spațiului și în intervalul orar 06:00 – 22:00;

2. Activitatea restaurantelor și a cafenelelor din interiorul hotelurilor, pensiunilor sau altor unități de cazare este permisă fără a depăși 50% din capacitatea maximă a spațiului și în intervalul orar 06:00 – 22:00;

3. Desfășurarea activității în cadrul cinematografelor, instituțiilor de spectacole și/sau concerte este permisă, cu participarea publicului până la 50% din capacitatea maximă a spațiului;

4. Activitatea cu publicul a operatorilor economici licențiați în domeniul jocurilor de noroc este permisă fără a depăși 50% din capacitatea maximă a spațiului. Pentru operatorii economici prevăzuți la punctele 1 și 2 se permite şi prepararea hranei și comercializarea produselor alimentare și băuturilor alcoolice și nealcoolice care nu se consumă în spațiile respective.

Conform datelor transmise de specialiștii Direcţiei de Sănătate Publică Olt, incidenţa cumulată la 14 zile în judeţul Olt este vineri de 0,65 la o mie de persoane, iar în 46 de localităţi nu a fost înregistrat nici un caz pozitiv COVID-19.

Scenariul de organizare şi desfăşurare a cursurilor în unităţile de învățământ preuniversitare/conexe din județul Olt, începând cu data de 10 mai 2021

Nr. crt.LocalitateaUnitatea de învățământSCENARIUL
 BALȘŞCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ “OLTENIA” BALŞScenariul 1
 CARACALȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ “CAROL DAVILA” CARACALScenariul 1
 CORABIAȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ “CUZA” CORABIAScenariul 1
 SLATINAȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ “CAROL DAVILA” SLATINAScenariul 1
 SLATINAȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ “CRISTIANA” SLATINAScenariul 1
 SPINENIȘCOALA GIMNAZIALĂ ALUNIȘUScenariul 1
 BALDOVINEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ BALDOVINEȘTIScenariul 2
 BALDOVINEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL PIETRISScenariul 2
 BALȘCENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BALȘScenariul 1
 SLATINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.11 SLATINAScenariul 1
 BALȘGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “ION CREANGĂ” BALȘScenariul 1
 BALȘGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 BALSScenariul 1
 BALȘGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 BALȘScenariul 1
 BALȘGRADINITA CU PROGRAM NORMAL TEISScenariul 1
 BALȘLICEUL TEHNOLOGIC “NICOLAE BĂLCESCU” BALȘScenariul 1
 BALȘLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 BALȘScenariul 1
 BALȘLICEUL TEORETIC “PETRE PANDREA” BALȘScenariul 1
 BALȘȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAIL DRUMEȘ” BALȘScenariul 1
 BALȘȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BALȘScenariul 1
 BALȘGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 BALSOnline
 BALȘSCOALA PRIMARA MIINESTIScenariul 1
 BALȘSCOALA PRIMARA NR.2 BALSScenariul 1
 BALȘSCOALA PRIMARĂ NR.3 BALSScenariul 1
 BALȘȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ BALȘScenariul 1
 BĂBICIUȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI VITEAZUL” BĂBICIUScenariul 2
 BĂLTENIȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION I. GRAURE” BĂLTENIScenariul 1
 BĂLTENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALTENIScenariul 1
 BĂLTENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BROSCARIScenariul 1
 BĂRĂȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂRĂȘTI DE VEDEScenariul 2
 BĂRĂȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BARASTII DE VEDEScenariul 2
 BĂRĂȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL POPESTIScenariul 2
 SCORNICEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ BIRCIIScenariul 2
 SCORNICEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BIRCIIScenariul 2
 SCORNICEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CHITEASCAScenariul 2
 SCORNICEȘTISCOALA GIMNAZIALA “ION POPESCU NEGRENI” NEGRENIScenariul 2
 BÎRZAȘCOALA GIMNAZIALĂ “PAN M.VIZIRESCU” BRANEȚScenariul 1
 BÎRZAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BIRZAScenariul 1
 BÎRZASCOALA GIMNAZIALA BIRZAScenariul 1
 BRASTAVĂȚUȘCOALA GIMNAZIALĂ BRASTAVĂȚUScenariul 2
 BRASTAVĂȚUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CRUSOVUScenariul 2
 BRÂNCOVENIȘCOALA GIMNAZIALĂ “VOIEVOD BRÂNCOVEANU” BRÂNCOVENIScenariul 1
 BRÂNCOVENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BRINCOVENIScenariul 1
 BRÂNCOVENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL “MATEI BASARAB” OCIOGIScenariul 1
 BRÂNCOVENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL “DOMNITA BALASA” VALENIScenariul 1
 BREBENIȘCOALA GIMNAZIALĂ BREBENIScenariul 2
 BREBENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BREBENI ROMANIScenariul 2
 BREBENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BREBENI-SIRBIScenariul 2
 BREBENISCOALA PRIMARA BREBENI-ROMANIScenariul 2
 BUCINIȘUȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCINIȘUScenariul 1
 BUCINIȘUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BUCINISUScenariul 1
 BUCINIȘUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BUCINISU MICScenariul 1
 CARACALLICEUL TEHNOLOGIC “CONSTANTIN FILIPESCU” CARACALScenariul 1
 CARACALGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 CARACALScenariul 1
 CARACALSCOALA GIMNAZIALA NR.1 CARACALScenariul 1
 CARACALLICEUL TEHNOLOGIC “DIMITRIE PETRESCU” CARACALScenariul 1
 CARACALLICEUL TEHNOLOGIC “MATEI BASARAB” CARACALScenariul 1
 CARACALLICEUL TEORETIC “IONIȚĂ ASAN” CARACALScenariul 1
 CARACALGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 4 CARACALScenariul 1
 CARACALGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 CARACALScenariul 1
 CARACALLICEUL TEORETIC “MIHAI VITEAZUL” CARACALScenariul 1
 CARACALȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE MAGHERU” CARACALScenariul 1
 CARACALGRADINITA CU PROGRAM NORMAL “DUMBRAVA MINUNATA” CARACALScenariul 1
 CARACALGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 2 CARACALScenariul 1
 CARACALSCOALA GIMNAZIALA NR.3 CARACALScenariul 1
 CARACALȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE TITULESCU” CARACALScenariul 1
 CARACALGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 CARACALScenariul 1
 CARACALȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 CARACALScenariul 1
 CARACALGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 3 CARACALScenariul 1
 CARACALGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 4 CARACALScenariul 1
 CĂLUIȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂLUIScenariul 1
 CĂLUIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CALUIScenariul 1
 CÂRLOGANIȘCOALA GIMNAZIALĂ CÂRLOGANIScenariul 1
 CEZIENIȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE MARINEANU” CEZIENIScenariul 1
 CEZIENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CEZIENIScenariul 1
 CILIENILICEUL TEHNOLOGIC “ION POPESCU-CILIENI” CILIENIScenariul 1
 CILIENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CILIENIScenariul 1
 COLONEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ “AVIATOR ALEXANDRU ȘERBANESCU” COLONEȘTIScenariul 2
 COLONEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL “MARIA TUDORACHE” MARUNTEIScenariul 2
 CORABIALICEUL TEHNOLOGIC “DANUBIUS” CORABIAScenariul 1
 CORABIALICEUL TEORETIC “ALEXANDRU IOAN CUZA” CORABIAScenariul 1
 CORABIAȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” CORABIAScenariul 1
 CORABIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CELEIUScenariul 1
 CORABIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 CORABIAScenariul 1
 CORABIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 CORABIAScenariul 1
 CORABIAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 CORABIAScenariul 1
 CORABIAȘCOALA GIMNAZIALĂ “CELEIU” CORABIAScenariul 1
 CORABIAȘCOALA GIMNAZIALĂ “DUMITRU BUZDUN” CORABIAScenariul 1
 CORABIAȘCOALA GIMNAZIALĂ “VIRGIL MAZILESCU” CORABIAScenariul 1
 CORABIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL “CORABIA PITICILOR” CORABIAScenariul 1
 CORABIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 3 CORABIAScenariul 1
 CORABIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL “TUDOR VLADIMIRESCU” CORABIAScenariul 1
 CORABIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL VARTOPU CORABIAScenariul 1
 CORABIAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT “FLOARE DE TEI” CORABIAScenariul 1
 CORBUȘCOALA GIMNAZIALĂ CORBUScenariul 1
 CORBUSCOALA PRIMARA BUZESTIScenariul 1
 COTEANAȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CONEA” COTEANAScenariul 1
 COTEANAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL COTEANAScenariul 1
 CRÂMPOIALICEUL TEHNOLOGIC CRÂMPOIAScenariul 1
 CRÂMPOIASCOALA PRIMARA BUTAScenariul 1
 CRÂMPOIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CRIMPOIAScenariul 1
 CUNGREAȘCOALA GIMNAZIALĂ CUNGREAScenariul 1
 CUNGREASCOALA PRIMARA OTESTII DE JOSScenariul 1
 CURTIȘOARAȘCOALA GIMNAZIALĂ CURTIȘOARAScenariul 1
 CURTIȘOARAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CURTISOARAScenariul 1
 CURTIȘOARAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL DOBROTINETScenariul 1
 CURTIȘOARAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL PROASPETIScenariul 1
 DĂNEASAȘCOALA GIMNAZIALĂ DĂNEASAScenariul 1
 DĂNEASASCOALA GIMNAZIALA BERINDEIScenariul 1
 DĂNEASAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIOFLANUScenariul 1
 DĂNEASASCOALA PRIMARA PESTRAScenariul 1
 DĂNEASAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL ZANOAGAScenariul 1
 DEVESELUȘCOALA GIMNAZIALĂ DEVESELUScenariul 1
 DEVESELUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL COMANCAScenariul 1
 DEVESELUGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEVESELUScenariul 1
 DOBREȚUȘCOALA GIMNAZIALĂ “DECEBAL” DOBREȚUScenariul 2
 DOBREȚUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL “NICOLAE TRUTA” HOREZUScenariul 2
 DOBROSLOVENIȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBROSLOVENIScenariul 1
 DOBROSLOVENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL DOBROSLOVENIScenariul 1
 DOBROSLOVENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL POTOPINUScenariul 1
 DOBROSLOVENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL RESCAScenariul 1
 DOBROSLOVENIȘCOALA GIMNAZIALĂ REȘCAScenariul 1
 DOBROTEASAȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBROTEASAScenariul 1
 DOBROTEASAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIMPU-MAREScenariul 1
 DOBRUNȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBRUNScenariul 1
 DOBRUNGRADINITA CU PROGRAM NORMAL DOBRUNScenariul 1
 DOBRUNGRADINITA CU PROGRAM NORMAL ROSIENII MARIScenariul 1
 DOBRUNȘCOALA GIMNAZIALĂ ROȘIENII MARIScenariul 1
 DOBRUNSCOALA PRIMARA ULMETScenariul 1
 DRĂGĂNEȘTI – OLTGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “DUMBRAVA MINUNATĂ” DRĂGANEȘTI OLTScenariul 1
 DRĂGĂNEȘTI – OLTGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DRAGANESTIScenariul 1
 DRĂGĂNEȘTI – OLTLICEUL TEHNOLOGIC DRĂGĂNEȘTI-OLTScenariul 1
 DRĂGĂNEȘTI – OLTGRADINITA CU PROGRAM NORMAL “ELENA FARAGO” DRAGANESTI-OLTScenariul 1
 DRĂGĂNEȘTI – OLTGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 DRAGANEST-OLTScenariul 1
 DRĂGĂNEȘTI – OLTȘCOALA GIMNAZIALĂ COMANI DRAGANESTI-OLTScenariul 1
 DRĂGĂNEȘTI – OLTLICEUL TEORETIC “TUDOR VLADIMIRESCU” DRĂGĂNEȘTI-OLTScenariul 1
 DRĂGHICENIȘCOALA GIMNAZIALĂ DRĂGHICENIScenariul 1
 DRĂGHICENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL GROZAVESTIScenariul 1
 DRĂGHICENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL LIICENIScenariul 1
 FĂGEȚELUȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂGEȚELUScenariul 2
 FĂLCOIUȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂLCOIUScenariul 1
 FĂLCOIUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIOROIUScenariul 1
 FĂLCOIUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CHILIIScenariul 1
 FĂLCOIUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL FALCOIUScenariul 1
 FĂLCOIUSCOALA PRIMARA CHILIIScenariul 1
 FĂRCAȘELEȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂRCAȘELEScenariul 1
 FĂRCAȘELEGRADINITA CU PROGRAM NORMAL FARCASELEScenariul 1
 FĂRCAȘELEGRADINITA CU PROGRAM NORMAL FARCASU DE JOSScenariul 1
 FĂRCAȘELESCOALA GIMNAZIALA FARCASU DE JOSScenariul 1
 FĂRCAȘELESCOALA GIMNAZIALA HOTARANIScenariul 1
 GĂNEASAȘCOALA GIMNAZIALĂ GĂNEASAScenariul 1
 GĂNEASAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL DRANOVATUScenariul 1
 GĂNEASASCOALA GIMNAZIALA DRANOVATUScenariul 1
 GĂNEASAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL GANEASAScenariul 1
 GĂNEASAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL IZVORUScenariul 1
 GĂVĂNEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ GĂVĂNEȘTIScenariul 1
 GĂVĂNEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALEASAScenariul 1
 GĂVĂNEȘTISCOALA PRIMARA BALEASAScenariul 1
 GĂVĂNEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BROSTENIScenariul 1
 GĂVĂNEȘTISCOALA PRIMARA BROSTENIScenariul 1
 GĂVĂNEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL GAVANESTIScenariul 1
 GÂRCOVȘCOALA GIMNAZIALĂ GÂRCOVScenariul 1
 GÂRCOVGRADINITA CU PROGRAM NORMAL GIRCOVScenariul 1
 GÂRCOVGRADINITA CU PROGRAM NORMAL URSAScenariul 1
 GHIMPEȚENIȘCOALA GIMNAZIALĂ GHIMPEȚENIScenariul 1
 GHIMPEȚENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL GHIMPETENIScenariul 1
 GHIMPEȚENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL GHIMPETENII NOIScenariul 1
 GIUVĂRĂȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ GIUVĂRĂȘTIScenariul 1
 GIUVĂRĂȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL GIUVARASTIScenariul 1
 GOSTAVĂȚUȘCOALA GIMNAZIALĂ GOSTAVĂȚUScenariul 2
 GOSTAVĂȚUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BREZUICAScenariul 2
 GOSTAVĂȚUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL SLAVENIScenariul 2
 GOSTAVĂȚUSCOALA PRIMARA SLAVENIScenariul 2
 GRĂDINARIȘCOALA GIMNAZIALĂ “BUNA VESTIRE” GRĂDINARIScenariul 1
 GRĂDINARIȘCOALA GIMNAZIALĂ GRĂDINARIScenariul 1
 GRĂDINILEȘCOALA GIMNAZIALĂ “NEDA MARINESCU” GRĂDINILEScenariul 2
 GRĂDINILEGRADINITA CU PROGRAM NORMAL GRADINILEScenariul 2
 GROJDIBODUȘCOALA GIMNAZIALĂ GROJDIBODUScenariul 1
 GROJDIBODUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL GROJDIBODUScenariul 1
 GROJDIBODUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL HOTARUScenariul 1
 GURA PADINIIȘCOALA GIMNAZIALĂ GURA PADINIIScenariul 1
 GURA PADINIIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL GURA PADINIIScenariul 1
 GURA PADINIIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL SATU-NOU-GURA PADINIIScenariul 1
 IANCAȘCOALA GIMNAZIALĂ “ADA UMBRA” IANCAScenariul 1
 IANCAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL IANCAScenariul 1
 IANCAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL POTELUScenariul 1
 IANCAȘCOALA PRIMARĂ “GEORGE VISAN” POTELUScenariul 1
 IANCU JIANULICEUL TEHNOLOGIC IANCU JIANUScenariul 1
 IANCU JIANUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL DOBRICENIScenariul 1
 IANCU JIANUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL IANCU JIANUScenariul 1
 IANCU JIANUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL RUDARIScenariul 1
 IANCU JIANUȘCOALA GIMNAZIALĂ IANCU JIANUScenariul 1
 ICOANAȘCOALA GIMNAZIALĂ ICOANAScenariul 1
 ICOANASCOALA PRIMARA FLORUScenariul 1
 ICOANASCOALA PRIMARA URSOAIAScenariul 1
 IPOTEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ IPOTEȘTIScenariul 2
 IPOTEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL IPOTESTIScenariul 2
 IZBICENIȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENIScenariul 1
 IZBICENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL IZBICENIScenariul 1
 IZVOARELELICEUL TEHNOLOGIC IZVOARELEScenariul 2
 IZVOARELEGRADINITA CU PROGRAM NORMAL ALIMANESTIScenariul 2
 IZVOARELEȘCOALA GIMNAZIALĂ ALIMANESTIScenariul 2
 IZVOARELEGRADINITA CU PROGRAM NORMAL IZVOARELEScenariul 2
 LELEASCAȘCOALA GIMNAZIALĂ LELEASCAScenariul 1
 LELEASCAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL LELEASCAScenariul 1
 BOBICEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ LEOTEȘTIScenariul 1
 BOBICEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BOBICESTIScenariul 1
 BOBICEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL LEOTESTIScenariul 1
 VOINEASAȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRGĂRITEȘTIScenariul 1
 VOINEASAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL RACOVITAScenariul 1
 VOINEASASCOALA PRIMARA VOINEASAScenariul 1
 SCORNICEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE POPESCU” MĂRGINENI SLOBOZIAScenariul 2
 SCORNICEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CONSTANTINESTIScenariul 2
 SCORNICEȘTISCOALA PRIMARA JITARUScenariul 2
 SCORNICEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL MARGINENI SLOBOZIAScenariul 2
 SCORNICEȘTIGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SCORNICESTIScenariul 2
 MĂRUNȚEIȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRUNȚEIScenariul 1
 MĂRUNȚEISCOALA GIMNAZIALA BALANESTIScenariul 1
 MIHĂEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ MIHĂEȘTIScenariul 1
 MIHĂEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BUSCAScenariul 1
 MIHĂEȘTISCOALA PRIMARA BUSCAScenariul 1
 MIHĂEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL MIHAESTIScenariul 1
 MILCOVȘCOALA GIMNAZIALĂ MILCOVU DIN DEALScenariul 2
 MILCOVGRADINITA CU PROGRAM NORMAL MILCOV-DEALScenariul 2
 MILCOVGRADINITA CU PROGRAM NORMAL ULMIScenariul 2
 MILCOVSCOALA PRIMARA ULMI/MILCOVScenariul 2
 MORUNGLAVȘCOALA GIMNAZIALĂ MORUNGLAVScenariul 1
 MORUNGLAVGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BARASTIScenariul 1
 MORUNGLAVGRADINITA CU PROGRAM NORMAL MORUNESTIScenariul 1
 MORUNGLAVGRADINITA CU PROGRAM NORMAL MORUNGLAVScenariul 1
 MOVILENIȘCOALA GIMNAZIALĂ MOVILENIScenariul 1
 MOVILENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BACEAScenariul 1
 MOVILENISCOALA GIMNAZIALA BACEAScenariul 1
 MOVILENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL MOVILENIScenariul 1
 NICOLAE TITULESCUȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE TITULESCUScenariul 1
 OBÎRȘIAȘCOALA GIMNAZIALĂ OBÎRȘIAScenariul 1
 OBÎRȘIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL OBIRSIAScenariul 1
 OBÎRȘIAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL OBIRSIA NOUAScenariul 1
 OBÎRȘIAȘCOALA GIMNAZIALĂ OBIRȘIA NOUĂScenariul 1
 OBOGAȘCOALA GIMNAZIALĂ OBOGAScenariul 1
 OBOGAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL OBOGAScenariul 1
 OBOGAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OBOGA DE JOSScenariul 1
 OBOGAȘCOALA PRIMARĂ OBOGA DE JOSScenariul 1
 OPORELUȘCOALA GIMNAZIALĂ OPORELUScenariul 2
 OPORELUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL OPORELUScenariul 2
 OPTAȘI – MĂGURAȘCOALA GIMNAZIALĂ OPTAȘI-MĂGURAScenariul 1
 ORLEAȘCOALA GIMNAZIALĂ ORLEAScenariul 1
 ORLEAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL ORLEAScenariul 1
 OSICA DE JOSȘCOALA GIMNAZIALĂ OSICA DE JOSScenariul 1
 OSICA DE JOSGRADINITA CU PROGRAM NORMAL OSICA DE JOSScenariul 1
 OSICA DE SUSLICEUL TEORETIC “ION GH. ROȘCA” OSICA DE SUSScenariul 1
 OSICA DE SUSGRADINITA CU PROGRAM NORMAL GRECI-OSICA DE SUSScenariul 1
 OSICA DE SUSȘCOALA GIMNAZIALĂ GRECI-OSICA DE SUSScenariul 1
 OSICA DE SUSGRADINITA CU PROGRAM NORMAL OSICA DE SUSScenariul 1
 OSICA DE SUSȘCOALA GIMNAZIALĂ OSICA DE SUSScenariul 1
 OSICA DE SUSGRADINITA CU PROGRAM NORMAL VLADULENIScenariul 1
 PERIEȚIȘCOALA GIMNAZIALĂ PERIEȚIScenariul 1
 PERIEȚIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL MIERLESTII DE SUSScenariul 1
 PERIEȚIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL PERIETIScenariul 1
 PERIEȚIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL PERIETII DE SUSScenariul 1
 PIATRA – OLTȘCOALA GIMNAZIALĂ PIATRAScenariul 1
 PIATRA – OLTGRADINITA CU PROGRAM NORMAL PIATRAScenariul 1
 PIATRA – OLTLICEUL TEHNOLOGIC PIATRA-OLTScenariul 1
 PIATRA – OLTGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BISTRITAScenariul 1
 PÂRȘCOVENIȘCOALA GIMNAZIALĂ PÂRȘCOVENIScenariul 1
 PÂRȘCOVENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL OLARIScenariul 1
 PÂRȘCOVENISCOALA GIMNAZIALA OLARIScenariul 1
 PÂRȘCOVENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL PIRSCOVENIScenariul 1
 PLEȘOIUȘCOALA GIMNAZIALĂ PLEȘOIUScenariul 1
 PLEȘOIUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL PLESOIUScenariul 1
 POBORUȘCOALA GIMNAZIALĂ POBORUScenariul 1
 POBORUSCOALA GIMNAZIALA CORNATELUScenariul 1
 POBORUSCOALA PRIMARA SEACAScenariul 1
 VERGULEASAȘCOALA GIMNAZIALĂ POGANUScenariul 1
 VERGULEASAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CUCUIETIScenariul 1
 VERGULEASAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL DUMITRESTIScenariul 1
 VERGULEASAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL POGANUScenariul 1
 POTCOAVALICEUL “ȘTEFAN DIACONESCU” POTCOAVAScenariul 1
 POTCOAVAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT POTCOAVAScenariul 1
 POTCOAVASCOALA PRIMARA FALCOIENIScenariul 1
 POTCOAVASCOALA GIMNAZIALA SINESTIScenariul 1
 PRISEACAȘCOALA GIMNAZIALĂ PRISEACAScenariul 1
 PRISEACAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 PRISEACAScenariul 1
 RADOMIREȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ RADOMIREȘTIScenariul 1
 RADOMIREȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CALINESTIScenariul 1
 RADOMIREȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CRACIUNEIScenariul 1
 RADOMIREȘTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RADOMIREȘTIScenariul 1
 REDEAȘCOALA GIMNAZIALĂ REDEAScenariul 2
 REDEAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL REDEAScenariul 2
 ROTUNDAȘCOALA GIMNAZIALĂ ROTUNDAScenariul 1
 ROTUNDAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 ROTUNDAScenariul 1
 RUSĂNEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ RUSĂNEȘTIScenariul 2
 RUSĂNEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL JIENIScenariul 2
 RUSĂNEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL RUSANESTIScenariul 2
 RUSĂNEȘTISCOALA PRIMARA RUSANESTIScenariul 2
 SÂMBUREȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂMBUREȘTIScenariul 1
 SCĂRIȘOARAȘCOALA GIMNAZIALĂ SCĂRIȘOARAScenariul 1
 SCĂRIȘOARAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL PLAVICENIScenariul 1
 SCĂRIȘOARAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL SCARISOARAScenariul 1
 SCHITUȘCOALA GIMNAZIALĂ SCHITUScenariul 1
 SCHITUSCOALA PRIMARA CATANELEScenariul 1
 SCHITUGRADINITA CU PROGRAM NORMAL GRECI-SCHITUScenariul 1
 SCHITUȘCOALA GIMNAZIALĂ GRECI-SCHITUScenariul 1
 SCHITUSCOALA PRIMARA LISAScenariul 1
 SCORNICEȘTILICEUL TEHNOLOGIC “CONSTANTIN BRÎNCOVEANU” SCORNICEȘTIScenariul 2
 SCORNICEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE COCULESCU” SCORNICEȘTIScenariul 2
 SEACAȘCOALA GIMNAZIALĂ SEACAScenariul 1
 SEACAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL SEACAScenariul 1
 SLATINACOLEGIUL NAȚIONAL “ION MINULESCU” SLATINAScenariul 1
 SLATINACOLEGIUL NAȚIONAL “RADU GRECEANU” SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “ION CREANGĂ” SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL “SPIRU VERGULESCU” SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 10 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 2 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 4 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 4 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 5 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.14 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 5 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIREASOVScenariul 1
 SLATINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 6 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 9 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL SATU-NOU / SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 7 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 8 SLATINAScenariul 1
 SLATINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 13 SLATINAScenariul 1
 SLATINALICEUL CU PROGRAM SPORTIVScenariul 1
 SLATINALICEUL TEHNOLOGIC “ALEXE MARIN” SLATINAScenariul 1
 SLATINALICEUL TEHNOLOGIC “P.S.AURELIAN” SLATINAScenariul 1
 SLATINALICEUL TEHNOLOGIC “CAROL I” SLATINAScenariul 1
 SLATINALICEUL TEHNOLOGIC METALURGIC SLATINAScenariul 1
 SLATINALICEUL TEORETIC “NICOLAE TITULESCU” SLATINAScenariul 1
 SLATINASCOALA DE ARTA SLATINAScenariul 1
 SLATINAȘCOALA GIMNAZIALĂ “CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” SLATINAScenariul 1
 SLATINAȘCOALA GIMNAZIALĂ “EUGEN IONESCU” SLATINAScenariul 1
 SLATINAȘCOALA GIMNAZIALĂ “GEORGE POBORAN” SLATINAScenariul 1
 SLATINAȘCOALA GIMNAZIALĂ “ȘTEFAN PROTOPOPESCU” SLATINAScenariul 1
 SLATINAȘCOALA GIMNAZIALĂ “VLAICU VODĂ” SLATINAScenariul 1
 SLATINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SLATINAScenariul 1
 SLATINAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 SLATINAScenariul 1
 SLATINAȘCOALA GIMNAZIALĂ”NICOLAE IORGA” SLATINAScenariul 1
 SLATINAȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ SLATINAScenariul 1
 SLĂTIOARAȘCOALA GIMNAZIALĂ SLĂTIOARAScenariul 1
 SLĂTIOARAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL SLATIOARAScenariul 1
 SPRÂNCENATAȘCOALA GIMNAZIALĂ SPRÂNCENATAScenariul 1
 SPRÂNCENATAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BIRSESTII DE SUSScenariul 1
 SPRÂNCENATAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL FRUNZARUScenariul 1
 SPRÂNCENATAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 SPRÂNCENATAScenariul 1
 SPRÂNCENATAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 SPRÂNCENATAScenariul 1
 SPRÂNCENATASCOALA PRIMARA NR. 2 SPRÂNCENATAScenariul 1
 SPRÂNCENATASCOALA PRIMARA NR.1 SPRÂNCENATAScenariul 1
 STOENEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ STOENEȘTIScenariul 1
 STOENEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL STOENESTIScenariul 1
 STOENEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ STOICĂNEȘTIScenariul 1
 STOICĂNEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL STOICANESTIScenariul 1
 STREJEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ STREJEȘTII DE JOSScenariul 1
 STREJEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL STREJESTII DE JOSScenariul 1
 STREJEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL STREJESTII DE SUSScenariul 1
 STREJEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ STREJEȘTII DE SUSScenariul 1
 STUDINAȘCOALA GIMNAZIALĂ STUDINAScenariul 2
 STUDINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL STUDINITAScenariul 2
 ȘERBĂNEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ “DUMITRU POPOVICI” ȘERBĂNEȘTIScenariul 1
 ȘERBĂNEȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL SERBANESTII DE SUSScenariul 1
 ȘOPÂRLIȚAȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘOPÂRLIȚAScenariul 1
 ȘTEFAN CEL MAREȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MAREScenariul 1
 ȘTEFAN CEL MAREGRADINITA CU PROGRAM NORMAL IANCA NOUAScenariul 1
 ȘTEFAN CEL MAREGRADINITA CU PROGRAM NORMAL STEFAN CEL MAREScenariul 1
 TĂTULEȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ TĂTULEȘTIScenariul 1
 TESLUIȘCOALA GIMNAZIALĂ TESLUIScenariul 1
 TESLUIȘCOALA GIMNAZIALĂ COMANITAScenariul 1
 TIA-MAREȘCOALA GIMNAZIALĂ “LEONIDA MARINEANU” TIA MAREScenariul 1
 TIA-MAREGRADINITA CU PROGRAM NORMAL DOANCAScenariul 1
 TIA-MAREGRADINITA CU PROGRAM NORMAL POTLOGENIScenariul 1
 TOPANAȘCOALA GIMNAZIALĂ TOPANAScenariul 1
 TOPANAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL TOPANAScenariul 1
 TRAIANȘCOALA GIMNAZIALĂ TRAIANScenariul 1
 TRAIANGRADINITA CU PROGRAM NORMAL TRAIANScenariul 1
 TUFENILICEUL TEHNOLOGIC TUFENIScenariul 1
 TUFENIȘCOALA GIMNAZIALĂ STOBORAȘTIScenariul 1
 TUFENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL TUFENIScenariul 1
 URZICAȘCOALA GIMNAZIALĂ URZICAScenariul 1
 URZICAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL URZICAScenariul 1
 VALEA MAREȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA MAREScenariul 1
 VALEA MAREGRADINITA CU PROGRAM NORMAL RECEAScenariul 1
 VALEA MAREGRADINITA CU PROGRAM NORMAL TURIAScenariul 1
 VĂDASTRAȘCOALA GIMNAZIALĂ VĂDASTRAScenariul 1
 VĂDĂSTRIȚAȘCOALA GIMNAZIALĂ VĂDĂSTRIȚAScenariul 1
 VĂDĂSTRIȚAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL SAT-NOUScenariul 1
 VĂDĂSTRIȚAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL VADASTRITAScenariul 1
 VĂLENILICEUL TEHNOLOGIC VĂLENIScenariul 1
 VĂLENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL VALENIScenariul 1
 VĂLENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL VALENI-OLARIScenariul 1
 VÂLCELEȘCOALA GIMNAZIALĂ VÂLCELEScenariul 1
 VÂLCELEGRADINITA CU PROGRAM NORMAL BARCANESTIScenariul 1
 VÂLCELESCOALA PRIMARA BARCANESTIScenariul 1
 VÂLCELEGRADINITA CU PROGRAM NORMAL VÂLCELEScenariul 1
 VIȘINAȘCOALA GIMNAZIALĂ VIȘINAScenariul 1
 VIȘINAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL VISINAScenariul 1
 VIȘINA NOUĂȘCOALA GIMNAZIALĂ VIȘINA NOUĂScenariul 1
 VIȘINA NOUĂGRADINITA CU PROGRAM NORMAL VISINA NOUAScenariul 1
 SÂRBII MĂGURAȘCOALA GIMNAZIALĂ “FLORIAN DIȚULEASA” VITĂNEȘTIScenariul 1
 SÂRBII MĂGURASCOALA PRIMARA BRANIȘTEScenariul 1
 VITOMIREȘTILICEUL TEHNOLOGIC VITOMIREȘTIScenariul 1
 VITOMIREȘTIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL DEJESTIScenariul 1
 VLĂDILAȘCOALA GIMNAZIALĂ VLĂDILAScenariul 1
 VLĂDILAGRADINITA CU PROGRAM NORMAL VLADILA CENTRUScenariul 1
 VULPENIȘCOALA GIMNAZIALĂ VULPENIScenariul 1
 VULPENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL GROPSANIScenariul 1
 VULPENIGRADINITA CU PROGRAM NORMAL VULPENIScenariul 1
 VULTUREȘTIȘCOALA GIMNAZIALĂ VULTUREȘTIScenariul 2
 VULTUREȘTISCOALA PRIMARA DIENCIScenariul 2
 VULTUREȘTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VLANGARESTIScenariul 2

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată.

<